infolinka +421 940 781 568 - Po-Ne 9-22

CZ SK

0
Košík / 0Kč
ADIPEX
ap

ADIPEX

Obľúbený prípravok na liečbu obezity, ktorý znižuje pocit hladu. Je často jedinou záchranou pre obéznych jedincov u ktorých zlyhali ostatné spôsoby liečby.

Chcete-li nakupovat ve velkém, klikněte sem pro velkoobchodní ceník

1 790
stars, based on 0 reviews

Phentermine (generikum lieku Adipex retard) je prípravok (anorektikum), ktorý tlmí nadmernú chuť k jedlu. Potláča pocit hladu a tým uľahčuje dodržiavanie diétnych obmedzení a úbytok telesnej hmotnosti. Liečívá látka je viazaná vo forme polystyrolsulofnátu, z ktorého se postupne v tele uvolňuje. Pomalé uvolňovanie liečivej látky má za následok neprerušovaný anorektický účinok pretrvávajúci nejmenej 8 hodín. Naštartuje chudnutie a napomáha pri udržanie telesnej hmotnosti. Správnym stravovaním a dodržiavaním pitného režimu zvyšujete jeho účinok. Je určený k podpornej liečbe pri diéte u pacientov s obezitou a body mass indexom (BMI) 30 a vyšším, u ktorých samotná redukčná diéta nestačí ku zníženiu telesnej hmotnosti. Jedná sa teda o podporný liek, ktorý by nemal nahrádzať stravovanie a pravidelnú pohybovú aktivitu. Zníženie telesnej hmotnosti docielite skôr, ak budete dávať prednosť potravinám s nízkou energetickou hodnotou a obmedzíte potraviny obsahujúce tuky a sacharidy. Po ukončení užívania prípravku by sa mala nízkokalorická diéta dodržiavať ešte 6 týždňov.

Nežiadúce účinky lieku: Podobne ako všetky lieky, môže mať aj Phentermine nežiadúce účinky. Prípravok je obvykle dobre znášaný, ale môžu sa objaviť závrate, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, podráždenosť, sucho v ústach, zvracenie, zápcha alebo hnačka.

Dávkovanie: Užíva sa 1 tabletka denne pred raňajkami alebo 2 hodiny po raňajkách po dobu 4-8 týždnov (maximálne 3 mesiace). Tabletky sa užívajú celé a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Liek sa neužíva večer, protože liéčivá látka môže spôsobiť nervozitu a nespavosť. Neužívajte liek častejšie, alebo vo vyšších dávkach ako je predpísané, pretože to môže viesť k závislosti.

Další produkty, které by vás mohly zajímat

Proč nakupovat u nás

Diskrétnost, požadujeme minimum osobních údajů

Za objednané zboží nepožadujeme žádné platby předem

Při nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA

Originální produkty

Nejnovější články

Kamagra - osobní prodej a jeho rizika

Kamagra není vázána na lékařský předpis a v lékárně se neprodává. Objednat si ji můžete jednoduše, rychle a diskrétně přes internet. Je však možné koupit originální Kamagru i osobně?

Číst více

Může se to stát i mně?

Každý z nás zná ten pocit strachu například před první intimností s novou partnerkou, známostí.

Číst více

Jak dokáže Kamagra změnit váš sexuální život

Životní krize, stres, uspěchaná doba nebo nevhodný životní styl mohou častokrát udeřit později, například v podobě sexuální poruchy. Přečtěte si článek o tom, jak vám může Kamagra v tomto směru změnit život.

Číst více